Srpen 2011

Poslední "Zoufalky"

30. srpna 2011 v 18:22 | Lucia |  Zoufalé manželky

Objevila se první upoutávka na 8. sérii Zoufalých manželek. Tato série má být definitivně poslední a tak si v roce 2012 zazoufáme naposledy. Na internetu už se objevují nové zprávy odhalující příběh..kdo si chce přečíst, nejlépe navštíví oficiální stránku www.zoufalemanzelky.com

Dcera Beckhamových: Harper Seven

30. srpna 2011 v 18:07 | Lucia |  Victoria Backham

V červenci se Victorii a Davidovi narodila malýá holčičla Harper Seven. Není to tedy novinka, určitě každý slyšel, že Harper byla dlouho očekávanou dcerou slavných rodičů, kteří zatím byli obdařeni třemi kluky. Rodiče se nad jejím narozením rozplývali natolik, že své pocity hned sdělovali na komunikačních servrech jako je Facebook nebo Twitter.

S fotkami své dcery se také netají, proto už dávno kolují internetem. Já je netradičně přidávám taky :D

A tady jedna fotka z Victoriina těhotenství, prý pár dní před porodem..moc se mi líbí


Na světě je Haven Garner Warren

30. srpna 2011 v 17:51 | Lucia |  Jessica Alba
Svůj poslední článek jsem přidala v únoru..trochu mě to zamrzelo, blogování ale už asi není moje parketa, přesto přidám pár článků pro zlepšení nálady a začnu hned navazovat na minulý (únorový) článek...

Haven Garner Warren je čerstvě narozená dcera třicetileté herečky Jessicy Alby a jejího manžela Cashe Warrena. Oznámení o těhotenství Jessica vyvěsila na Facebook prý z důvodu toho, že to chtěla oznámit sama a bála se, že by jí média předběhly. S narozením své druhé dcery Haven to udělala nápodobě, a tak se na jejím profilu oběvilo tohle:

"Doufám, že jste si užili víkend. Cash a já jsme nadšeni onzámit narození naší dcerky. Have Garner Warren. Narodila se v sobotu, váží 3,15 kilogramů a měří 47,5 centimetrů. Je zdravá a šťastná. Její starší sestrička Honor se našeho nového přírůstku do rodiny nemohla dočkat. Za všechnu vaši podporu v průběhu mého těhotenství vám děkuji. Moc to pro mě znamená. "