Prosinec 2010

Esme Island

28. prosince 2010 v 18:56 | *Lucia* |  Breaking dawn
Natáčení Breaking dawn je v plném proudu (a já asi zaspala a dozvěděla se to až minulý týden). Vypadá to, že se v poslední době natáčely scény na ostrově Esme. Zde jsou fotky z vily, kde Bella a Edward stráví své líbánky..

luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
No tohle je ráj nemyslíte?

Shoot Peter

28. prosince 2010 v 18:53 | *Lucia* |  Peter Facinelli
Po dlouhé době ze soudku Twilight.
Na netu jsem našla pěkný shoot Petera Facinelliho tak přidávám ☺

luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz

Trailer na piráty 4 ;-)

20. prosince 2010 v 22:59 | *Lucia* |  Piráti z Karibiku
Vždy budu mít slabost pro "piráty"...možná protože mě nikdy neomrzí koukat se na dokonalý obličej Deppa :D Studio Disney se nám opět představuje s dalším dílem "Pirátů z Karibiku"- tentokrát s podnázvem "Na vlnách podivna".
Co víme jistě je, že náš Jackie zůstává i s Barbarossou...rozloučili jsme se ale s Orlandem(Willem) a Keirou(Elizabeth). Tento páreček už se v pirátech rozhodně neoběví...Blooma prý nechtěli kvůli vysokým nárokům na honorář a Knightley se naopak rozhodla, že v pirátech už prostě hrát nechce ( i přez výši honoráře, která jí byla nabýzena). V dílu bude opět hostovat Jackieho otec aneb kitarista z Rollingstones. Zcela novou a jednou z nejhlavnějších postav bude nová pirátka...nejspíš Jackieho stará/nová "známá, kterou si zahraje Penelope Cruz. Tvrdilo se i to, že v nějaké části filmu za ni bude točit její mladší sestra Monica Cruz kvůli Penelopeninému těhotenství. Na obzoru bude také nový-zlý pirát, spoustu zombie a mořské panny.
Každopádně můžeme se těšit a trailer vypadá moc zajímavě :) Myslím si, že tento díl bude lepší než 3-ka :)

Tak tedy do nového roku...

20. prosince 2010 v 22:50
Jen jsem zbytku lidí, co ještě navštěvují tento blog, chtěla popřát šťastné a veselé Vánoce 2010 a vše nejlepší do nového roku 2011 :)

google

Zároveň bych se chtěla omluvit, že už blog neaktualizuji tak jako dříve...je zkráka méně času, jiné zájmy (samozřejmě nejznámější žrout času→FBook). Nebudu vyhlašovat žádné pozastavení, prostě přidám článek, když budu chtít. ;-)

*Lucia*
luliska.blog.cz

Potterovy relikvie

20. prosince 2010 v 22:46 | *Lucia* |  Harry potter
Tak jsem asi před týdnem viděla Pottera 7. Chtěla jsem se podělit o zážitek a napsat maličkou recenzi.
Nebudu se tu nějak sáhodlouze rozepisovat, jen jsem chtěla napsat, že tento film je podle mého názoru o hodně lepší než šestka. Docela se i držel knížky (nejspíš díky tomu, že je rozsekaný na 2 části). Musím se také přiznat, že jsem u něj nějkolikrát setřela slzu. Chtěla jsem jen vyjádřit svou spokojenost s hereckým obsazením, dobrými triky a dynamičností filmu. Stále se v něm něco dělo a divák film hltal až do konce. Líbí se mi, že se ve filmu objevuje i láska mezi hlavními hrdiny, ale není z toho žádnej romanťák (kromě scény, kdy Ron popisuje jak mu svítící koule přilétla k srdci). Také se mi moc líbí scéna jak Harry a Hermiona tančí. Je to jedniná scéna, která přetrhá napínavý děj a to se mi líbí. člověk chvíli vypne mozek...nebo si pobrečí (jako já). :P
Jedině bych vytkla scénu "s jezírkem". Teda ani ne tak scénu...byla natočena moc pěkně, podle knížky jen mě strašně irituje to, jak Harry vyleze ve stupních mrazu ze zamrzlého jezírka a ani si neobuje boty, hlavně že jeho rty nestrácejí růžovou barvu a jeho hlas se ani neklepe. Jakoby nic...promrzlej na kost sedí v celej mokrej v lese uprostřed sněhu? Nedomyšlenost...ale nechci být kritická.
Jinak ke kladům...hoodně se mi líbí zpracování povídek o relikviích. Byla jsem zvědavá, jestli to filmu tuto pověst dají a spíše jsem čeklala, že bude hraná..tohle jsem nečekala a animace byla moc pěkná. ;-)

Toď odemne asi vše :D

Ke článku přikládám pěkný shoot, který jsem našla s hlavními hvězdami. Jinak to mi připomíná, že jsem si u filmu nejméně 4X řekla..."jak ten Harry vyrostl". Už jsou z nich zkrátka dospělí lidé :(
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
luliska.blog.cz
P.S. předposlední fotka je dokonalá..

Plavba jitřního poutníka- trailer

20. prosince 2010 v 22:33 | *Lucia* |  Letopisy Narnie
Protože tento film právě zahlcuje česká kina, přidávám trailer