Prosinec 2007

Už by mohl blog zasezačít fungovat normálně!

26. prosince 2007 v 12:44 | luliska |  O blogu
Ahojkychtěla jsem vám oznámit, že dát článek na blog je pro mnědost obtížné! Ten blog vůbec nefunguje! Měli by stím něco udělat! Když chci dát nějakej článek na blog, vždycky mi tam naskočí error, to samí i s designem...rozhodla jsem se že změním svůj design na vánoční, a vůbec to nefunguje! Doufám že slespoň tenhle článek se mi tu zobrazí...a jak jsem se tak koukala na jiné blogy, koukám že nejsem sama komu to nefunguje :( No takže tet asi dlouho nebudu přidávat články, dokud to ten posranej Blog.cz neopraví!Spicky mají už Victorie plné zuby

26. prosince 2007 v 12:37 | luliska |  Spice girls
Běžným koloritem všedního dne všech pěti zpěvaček se staly vyprodané haly a davy šílících fanoušků toužících byť jen okem zahlédnout své idoly. Nesrovnatelně větší zájem ze strany fanoušků je však o Victorii Beckham (33), z čehož mají její žárlivé kolegyně jen pramalou radost.
Obrázek “http://www.nova.cz/Nova/archive/images/13235-440x248-596267.T1187250672.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Podle deníku Daily Mail se zfanatizovaný dav pouští do největšího řevu, jakmile se Victoria chopí mikrofonu a zpívá samostatné party. Nikomu nevadí, že úprávě ona je na rozdíl od Geri Halliwell, Melanie Brown, Melanie Chisholm a Emmy Bunton velmi špatná zpěvačka a jejím největším kreditem jsou svůdné pózy pro kamery.
Stačilo několik prvních dnů společného vystupování a dámy už zjistily, že mají své tak vyzdvihované kolegyně plné zuby.
"Victoria strhává veškerou pozornost na sebe a ostatním ze všeho nejvíc vadí, že publikum odměňuje nejhlasitějším potleskem právě ji," potvrdil nejmenovaný člen doprovodného týmu. Podle něj Victoria vytáčí ostatní i tím, jak si pečlivě vybírá boty s vyššími podpatky, než mají ony, a výrazně provokativnější

Jamie-Lynn je těhotná!

24. prosince 2007 v 10:49 | luliska |  Jamie-Lyn Spears
Obrázek “http://z.about.com/d/movies/1/0/r/3/N/monster07170610.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Jamie-Lynn Spears se nejspíš rozhodla následovat svou problémovou se sestru. Je totiž ve svých 16 letech těhotná!
Herečka ze seriálu Zoey 101 nedávno řekla časopisu OK! , že je těhotná a že těhotenství dokončí. Možná si myslíte, že je to jen drb, ale mluvčí společnosti Nickelodeon tuto zvěst potvrdil s tím, že Jamie podpoří.
,,Respektujeme její rozhodnutí si dítě nechat. Víme, že je to pro ni těžká doba, i pro její rodinu."
Podle všeho by otcem dítěte měl být Jamienin přítel Casey Aldridge.
,,Byl to šok pro nás pro oba. Nečekali jsme to. Byla jsem v naprostém šoku a Casey také. Když jse se to dozvěděla od doktora nechala jsem si to dva týdny pro sebe, nikdo o tom nevěděl. Jsem trochu vystrašená, ale myslím, že je správné si dítě nechat. Máma byla naštvaná, ale musela se s tím smířit a začít mě podporovat," prohlásila Jamie-Lynn pro OK!, která je nyní ve 12 týdnu těhotenství.

Britney čeká další dítě!

24. prosince 2007 v 10:29 | luliska |  Britney Spears
http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00137/epa_britney_spears_137206a.jpg

Sesazené popové princezně Britney Spears (26) v říjnu odebrali její dva malé syny. Zpěvačka chvíli plánovala adopci, nakonec se však rozhodla pořídit si objekt pro své mateřské pudy jinak: Nechala se zbouchnout.

Prozatím ne­ní jisté, jestli je otcem dítěte její hudební producent J. R. Rotem , se kterým od roz­chodu s man­želem Kevinem Federlinem udržuje občasný sexuální kontakt, nebo její tanečník Chuck, jenž byl jejím milencem v posledních týdnech. Podle všeho americká média o Britney­ině třetím těhotenství nespekulují jen tak. Svůj požehnaný stav potvrdila sama hlavní aktérka této kauzy. "Jasně, je to vážně pravda," odpověděla na přímou otázku novinářů, jestli čeká další dítě.Losangeleský soud odebral Britney její syny Seana Prestona (2) a Jaydena Jamese (15 měsíců), protože se prokázalo, že jim není dobrou matkou. Chlapečci ihned putovali do opatrovnictví svého otce Kevina. Všichni jsou proto nyní napjatí, jak to dopadne se třetím potomkem problémové hvězdy.Jessyca Alba je těhotná!

15. prosince 2007 v 18:36 | luliska |  Jessica Alba
http://fileserver.glam.com/2/53063587-31421446e20ad49b7c.jpg

Americká herečka Jessica Alba (26), jedna z nejkrásnějších žen světa, oznámila, že je těhotná. Otcem miminka je její přítel Cash Warren (28), s nímž chodí od podzimu 2004.
Potkali se při natáčení filmu Fantastická čtyřka, kde Cash byl asistentem režiséra. Dítě se má narodit příští rok v červnu.A určitě neskončím jen u jednoho. Chci mít doma celou tlupu dětí!"Lindsay je nejhloupější celebrita!

15. prosince 2007 v 18:12 | luliska |  Lindsay Lohan
http://www.chinadaily.com.cn/entertainment/2007-01/18/xin_04010418090104201751.jpg

Časopis New York Daily sestavil seznam nejhloupějších hollywoodských celebrit. "Nehodnotili jsme IQ, ale spíš špatná životní rozhodnutí a vyloženě pitomé nápady," řekl šéfredaktor časopisu. Na prvním místě se umístila herečka Lindsay Lohan (21) za dlouhodobý přísun skandálů a neschopnost poučit se z chyb. Překvapením je až 14. místo zpěvačky Britney Spears…

  1. Lindsay Lohan (21), herečka
    Dělá jedno špatné rozhodnutí za druhým. Řídí pod vlivem alkoholu, bere drogy, vyspí se s každým, kdo o to projeví zájem, a zásadně si vybírá role ve filmových propadácích.
  2. Kim Kardashian (27), herečka
    Potají novinářům poskytla domácí sexuální video, ale nikdo o něj neměl zájem. Jak smutné…
  3. Spencer Pratt (24), herec
    Myslel si, že seriál, v němž hraje, je jeho skutečný život. A byl přesvědčen, že si to myslí i všichni diváci.


Alessandra in Geluxe magazine

15. prosince 2007 v 18:06 | luliska |  Alessandra Ambrosio
To je nádherná fotečka! ♥♥♥
A tyhle jsou taky pěkný ☺Vanessa měla včera 19. narozeniny ☺

15. prosince 2007 v 17:59 | luliska |  Vanessa Anne Hudgens
Hvězda filmu Muzikál ze střední oslavila včera, 14. 12. oslavila své 19. narozeniny!
Všechno nejlepší!!!
Obrázek “http://www.exposay.com/celebrity-photos/vanessa-anne-hudgens-over-the-hedge-los-angeles-premiere-0qWCEf.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ashley na MTV TRL

15. prosince 2007 v 17:50 | luliska |  Ashley Tisdale
Jak to bude s Branem a Angelinou???

15. prosince 2007 v 17:41 | luliska |  Angelina Jolie
http://images.usatoday.com/life/_photos/2007/01/09/brangelina.jpg

Hvězný pár kterému se přezívá Brangelina je v ohrožení! Bude rozchod?
A příčina? Angelina už nesnesla Bradovo moc časté stýkání s exmanželkou Jenifer Aninston, a tak se rozhodla že mezitím co Brad bude zase na další své schůzce, Angelina si ho nahradí někým jiným! A kým? No přece její bodyguardem kterému neřekne nijak jinak než Sekáč. A tak Bradovy zahnula. A co na to Brad? Místo toho aby řešil to, že ho Angelina podvedla raději dá přednost dlouhé jízdě na motorce- prý se chce vyhnout nepříjenmým hádkám.

Valintino končí

15. prosince 2007 v 17:29 | luliska |  Valentino
http://www.efu.com.cn/upfile/news/commonly/2006/2006-03-06/ghf_tu-valentino.jpg

Slavný italský návrhář Valentino Garavani, který v květnu oslavil své 75. narozeniny, oznámil, že se rozloučí s módou a v lednu příštího roku odejde na odpočinek. "Skončím s veškerou svou činností koncem ledna 2008. Jeho poslední kolekce na které teď pracoval nesla název pret-a-porter a představil ji v říjnu v Paříži. Nyní pracuje na jeho úplůně poslední kolekci Haute coutre kterou představí v lednu, těsně před tím než skončí. S Valentinem se ale možná neloučíme naposledy, protože se také nechal slyšet, že má v plánu se účastnit jako porotce v soutěžích Miss.

Karolinka na Fashion Show Rock and Public

15. prosince 2007 v 17:19 | luliska |  Karolína Kurkova

Klásňoučká ♥

Nickynka v Los Angels

15. prosince 2007 v 17:16 | luliska |  Nicky Hilton
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Paris se svlékla, a nechala se pozlatit!

15. prosince 2007 v 17:12 | luliska |  Paris Hilton

Obrázek “http://ahaonline.cz/public/big/07_12_14/16_otv_paris_.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Hvězda hollywoodských večírků Paris Hilton (26), kterou její dědeček, zakladatel světové sítě hotelů Hilton, nedávno vydědil, si umí vydělat i sama!
Svlékla se pro nadaci Rich Water Foundation- výrobce rakouského šumivého vína. Poté se nechala pozlatit a vyfotit. Tato fotka, která se brzy oběví na mnoho bilboardech má upozornit na nedostatek vody v Africe. A kolik za to dostala??? 50 miliónů Kč!!! Paris se ovšem zachovala šlechetně, a celý svůj honorář věnovala této nadaci.

Hayden v US Tenn magazine

15. prosince 2007 v 17:01 | luliska |  Hayden Panettiere

Vicky asi čeká mimčo!

15. prosince 2007 v 16:24 | luliska |  Victoria Backham
http://www.morava24.cz/obr/original/080607_victoria.jpg
A je to! Victoria Beckham (33) prý konečně čeká vytouženého čtvrtého potomka, o kterého se s manželem Davidem (32) pokoušeli už několik let. Kvůli tomu dokonce změnili svůj život. Victorie naordinovala svému fotbalistovi speciální dietu a sex provozovali podle babských rad zásadně vestoje…
Beckhamovi mají už tři syny - Brooklyna (8), Romea (5) a Cruze (2). David by chtěl minimálně ještě dvě další děti. Zdá se, že jejich velké přání se ale splnilo v nejméně vhodnou dobu. Victoria je totiž na turné se znovuobnovenou dívčí skupinou Spice Girls a před pár měsíci podepsala pod obrovskou finanční sankcí smlouvu, že v průběhu turné nebude těhotná! Její kolegyně z kapely Geri Halliwell (35) ale nyní prozradila, že Victoria je »v tom«. V plné losangeleské hale řekla: "Victoria tu není sama, je těhotná!" a významně ukázala na její bříško.
Ani David ani Victoria zatím zprávu nepotvrdili. Na pravdivost informace by ale mohlo poukazovat i to, že Victoria si nechala zmenšit prsa. Zřejmě ze strachu, že by nemohla miminko řádně kojit. U plastického chirurga byl prý ale i David. Nechal si údajně upravit proporce svého rozkroku! Nedávno se stal totiž »tváří« luxusního spodního prádla Armani Emporio SS08. Smlouvu v přepočtu na 720 milionů Kč s ním podepsal sám majitel módního impéria Giorgio Armani. Billboardy s Davidem jen ve slipech se objeví už začátkem příštího roku.


Zac photoshot

14. prosince 2007 v 19:21 | luliska |  Zac Efron


Jessica in Joy

14. prosince 2007 v 9:24 | luliska |  Jessica Alba
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image

Hayden někde venku

14. prosince 2007 v 9:23 | luliska |  Hayden Panettiere
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/12/panettiere-bag/hayden-panettiere-bag-01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/12/panettiere-bag/hayden-panettiere-bag-13.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/12/panettiere-bag/hayden-panettiere-bag-11.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/12/panettiere-bag/hayden-panettiere-bag-09.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/12/panettiere-bag/hayden-panettiere-bag-06.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mocinky jí to slušelo...měla super kabátek, a krásný botky!


Britney a její 26. narozeniny

14. prosince 2007 v 9:20 | luliska |  Britney Spears

Docela jí to slušelo

Alessandra ♥ at the Gramercy Park Hotel

14. prosince 2007 v 9:19 | luliska |  Alessandra Ambrosio
Click na Celý článek


Nicol na Movie Rock

14. prosince 2007 v 9:16 | luliska |  Nicol Schenzinger

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Nicole ScherzingerNicole ScherzingerNicole ScherzingerNicole ScherzingerNicole Scherzinger
Moc jí to sluší a má botky od Christiana ♥

Sashla pro Vogue

14. prosince 2007 v 9:14 | luliska |  Sasha Pivovarova


Paris se poprala!

14. prosince 2007 v 9:10 | luliska |  Paris Hilton
http://mm.denik.cz/56/79/hilton_paris_sip-300.jpg

Není den, kdy by se nemluvilo o Paris Hilton. Tentokrát ale v zcela jiném světle. Paris totiž v jednom klubu napadla novou přítelkyni jejího expřítele Stavrose Niarchose. Bylo to ze žárlivosti nebo si jen chtěla zajisit titulní stránky časopisů?

Paris nakupuje pro Britney

11. prosince 2007 v 15:41 | luliska |  Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris HiltonParis Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton

Spice Girls in Vancouver

11. prosince 2007 v 15:25 | luliska |  Spice girls
Spice GirlsSpice GirlsSpice GirlsSpice GirlsSpice Girls

Shot s Rihannou

11. prosince 2007 v 15:23 | luliska |  Rihanna

Paris s parukou

11. prosince 2007 v 15:18 | luliska |  Paris Hilton
No jako brutě by jí to moc neslušelo
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris Hilton
Paris HiltonParis HiltonParis HiltonParis HiltonParis Hilton