Květen 2006

Jeden den v New yorku

31. května 2006 v 22:07 | luliska |  New-york minute
POPIS:
Dvojčata Roxy (Mary-Kate Olsen) a Jane (Ashley Olsen) Ryanovi se vydávají do New Yorku s cílem splnit si své sny. Výborná studentka Jane chce získat stipendium na univerzitě, zatímco její rebelská sestra Roxy by zde ráda odstartovala svou hudební kariéru. Ale v New Yorku se může stát cokoli... a také se stane!
V maléru zahrnujícím naštvaného policistu (Eugene Levy), pašeráka (Andy Ritcher) a dva sympaťáky (Jared Padalecki, Riley Smith) si možná i vy uvědomíte, že když vám teče do bot, může být sestra tím nejlepším přítelem ze všech!
FOTKY:
New York Minute

První jízda

31. května 2006 v 22:00 | luliska |  První jízda
POPIS:
Taylor a Kylie Hunterovy jsou sladká šestnáctiletá děvčata,která právě získala řidičák. Po nastartování svého kabrioletu Mustang vyráží vůbec na svou první jízdu a to rovnou na Zimní olympijské hry v Utahu,kde se před nimi otevítá cesta plná dobrodružství,nových přátel,bezva kluků ale taky nečekaných překážek...
Dostanou se Taylor a Kylie vůbec někdy ke svému cíly na zasněžené sjezdovky v Deer Valley a na Big-air contest v Park City?Budou tam včas?
FOTKY:

Sestry v akci

31. května 2006 v 21:55 | Luliska |  Sestry v londýně
POPIS:
Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal sestry Parkerovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem, ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadí dvojčata do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách! Jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhle super komedii plné zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.

FOTKY:


Sestry v londýně

31. května 2006 v 21:43 | Luliska |  Sestry v londýně
POPIS:
Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusili řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a ještě s nimi můžete vyrazit na mejdany, kde to frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho...
FOTKY:

Piráti z Karibiku

5. května 2006 v 22:50 | luliska |  Piráti z Karibiku
Hlavní role:
JACK SPARROW
WILL TURNER
ELIZABET SWANN
KAPITÁN BARBOSSA
Popis:
Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa (Johnny Depp) nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu (Jonathan Pryce) okouzlující dceru Elizabeth Swann (Keira Knightley). Její kamarád z dětství Will Turner (Orlando Bloom) se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington (Jack Davenport). Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. Posádky obou lodí se vydávají vstříc vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla de Muerta. Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku, je v sázce Jackova pomsta, Černá perla, zapomenutý poklad, zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou, osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů.
Fotky:

Protivný sprostý holky

2. května 2006 v 22:13 | Luliska |  Protivný sprostý holky
PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY

Hkavní postavy:
Popis:
Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.
Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní.
Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.
Fotky: